Recenzia hotela Residencial Horizonte *** (Lisabon, Portugalsko)

Pridávam vlastnú recenziu hotela Residencial Horizonte ***, ktorý som navštívil v čase od 30.5.2023 - 6.6.2023 a niekoľko fotografií. Hotel sa nachádza v hlavnom meste Portugalska – Lisabon. Oficiálna kategória sú 3 hviezdičky.

Poloha hotela

Poloha je bezpochyby vynikajúca. Nachádza sa totiž hneď pri stanici metra Parque. Po výstupe z metra stačí prejsť cez cestu a ste tam. V pešej blízkosti je Parque Eduardo VII, Jardim Zoológico de Lisboa. Aj napriek tomu, že je situovaný na menej frekventovanej, akoby trochu bočnej ceste, hlučnosti z áut, pristávajúcich lietadiel sa nedá zbaviť.

 

Hotel Residencial Horizonte ***

 

Vybavenie a ubytovanie

Štandardná dvojlôžková izba bola klimatizovaná, so SAT TV. Izba má vlastné sociálne zariadenie a sprchu s malou vaňou. Fén bol k dispozícii. Teplá až horúca voda nikdy nebola žiadny problém. Izba má skriňu a stolík. Niektoré izby, vrátane tejto však nemajú balkón. Je dostatočne veľká, ani výhľad neurazil. Pri zatvorených oknách však bolo neustále počuť hluk z ulice. Aj výťah nie je zrovna najtichší.

Hotel Residencial Horizonte ***

 

Strava

Bed and Breakfast režim obsahoval len raňajky. Malú jedáleň majú na 3 poschodí. Raňajky boli veľmi chutné, formou švédskych stolov. Boli tvorené šunkami a salámou, pečivom, maslo a džem, pripravená bola teplá voda pre kávu, alebo čaj, jogurty, limonáda a nejaké drobnosti. Počas celého pobytu raňajkové zloženie vôbec neobmieňali. To je asi najväčšie negatívum. Stačila by aspoň malá zmena. Napriek tomu sa to dá vydržať a budú postačovať.

Celkové zhrnutie

Vynikajúca poloha, relatívna cenová dostupnosť v porovnaní s inými sú asi najdôležitejšie. Ak opomeniem nemennú raňajkovú ponuku, nemám čo vytknúť. Personál bol ochotný, izba v poriadku.

Máte nejaké skúsenosti s ubytovaním v Lisabone? Napíšte mi na e-mail.

https://www.dkubinsky.sk/clanok/lisabon-co-vidiet-v-hlavnom-meste-portugalska

Pridať komentár k článku