Recenzia Da Maria Jose a San Pietro B&B (Rím, Taliansko)

Po návšteve Ríma a motela Da Maria Jose a San Pietro B&B pridávam krátku recenziu. Možno niekomu pomôže pri rozhodnutí.

B&B (Bed and Breakfast, teda posteľ a raňajky) je situovaný približne 200 metrov od mestských hradieb Vatikánu, 600 metrov od baziliky, najbližšia stanica metra Ottaviano sa nachádza do 1 kilometra. Izby ponúkajú pekný výhľad priamo na kupolu Baziliky Sv. Petra. Recepciu tvoria len domáci a sú ochotní privítať vás v ktorúkoľvek nočnú hodinu a ubytovať.

Recenzia Da Maria Jose a San Pietro B&B

V podstate ide o 4 izbový byt, kde 3 izby s výhľadom na baziliku sú pre hostí, štvrtá je pre domácich.

Stravovanie

Ráno sú vždy pripravené raňajky (croissanty, džem, syr...), káva, čaj, jogurt. Raňajky mimo malých drobností neobmieňajú.

Izba

K izbe patrí bezplatné wifi pripojenie, klimatizácia, stôl, skriňa, SAT TV a balkón. Izba je dostatočne veľká aj na prístelku pre tretiu osobu.

Lokalita na mape

Celkové zhrnutie

Lokalita, kde sa Da Maria Jose a San Pietro B&B nachádza je veľmi pokojná a tichá. Výhľad na baziliku je určite veľmi pekný a romantický najmä večer po zotmení. Cena za ubytovanie je primeraná. Zdôraznil by som, že domáci majitelia sú veľmi ústretoví a príjemní. Radi pomôžu s čímkoľvek o čo ich požiadate. Celkovo by som Da Maria Jose a San Pietro B&B zhodnotil 8/10. Ideálne miesto pre mladých ľudí, ktorí prišli do Ríma na pár dní. Určite by som prišiel zas...

Ďalšie informácie

Facebook: https://www.facebook.com/bedandbreakfast.sanpietroroma.9

Web: http://www.bed-and-breakfast-san-pietro.it/

Pridať komentár k článku