CMS: Modul Kalendár - správa dátumových udalostí

Najrôznejšie kalendárové aplikácie pre spravovanie dátumových udalostí dnes nie sú ničím výnimočným a nájdeme ich ako súčasť mnohých informačných a redakčných systémov takmer všade. Veľký dôraz sa kladie hlavne na jednoduché pridávanie udalostí (eventov) a ich ľahkú organizáciu. Modul Kalendár pre redakčný systém Redcon poskytuje základné funkcie a to: názov udalosti, dátum začatia a konca udalosti, farebné označenie a stručný popis udalosti. Modul Kalendár pre CMS Redcon je automaticky synchronizovaný so službou Google Calendar. Vďaka tejto synchronizácii sa každá udalosť automaticky uloží na Google Calendar, čo prináša hneď niekoľko výhod a ďalších nadštandardných funkcií.

1: Bezplatné poslanie SMS s pripomienkou o blížiacej sa udalosti priamo na Váš mobilný telefón toľko hodín vopred, koľko si zvolíte.

 

Modul Kalendár - správa dátumových udalostí

2: Všetky udalosti môžete mať  zobrazené prehľadne vo Vašom smartfóne, či inom mobilnom zariadení pomocou bezplatnej aplikácie pre Android, ale aj ďalšie operačné systémy bez nutnosti prihlasovania sa do administračného rozhrania.

Modul Kalendár - správa dátumových udalostí

 

3: Všetky udalosti môžete mať aj v kalendári Outlooku automaticky, poštového klienta stačí nakonfigurovať iba raz.

Modul Kalendár - správa dátumových udalostí

 

 

4: Kalendár môžete ďalej ľubovoľne vkladať (pomocou html tagu embed) ľubovoľne na ďalšie stránky.

Modul Kalendár - správa dátumových udalostí

Keďže Kalendár je jedným zo základných modulov pre redakčný systém Redcon a celá synchronizácia je automatická, nie je potrebné žiadne ďalšie prihlasovanie, ani registrácia na stránkach Google. Naviac spravujete celú vašu web stránku pomocou všetkých potrebných modulov na jednom mieste a s jedným prihlasovacím údajom.

 

Zaujímate sa o náhľad administrácie modulu Kalendár, požadujete viacej informácií, prípadne máte záujem o implementáciu na vašich stránkach? Pokojne ma kontaktujte na jeden z uvedených e-mailov

www.redcon.sk

Pridať komentár k článku