Cover photoCover photo
meniny Dnes je: 26.6.2019, meniny má: Adriána

Undergroundexpo

Naspäť

Podzemie, staré banské diela, jaskyne a iné ťažko dostupné priestory boli ústrednou témou 1. úspešného ročníka nového podujatia, ktoré sa konalo dňa 20.10.2017 v priestoroch Bane Starovšechsvätých v Hodruši Hámroch, neďaleko Banskej Štiavnice. Nosná téma udalosti s názvom UndergroundExpo, ktorá sa konala pod záštitou Slovenskej agentúry životného prostredia bola zameraná na propagáciu a vzdelávanie v oblasti zberu geopriestorových a ekologicko-environemntálnych údajov z podzemných a iných ťažko dostupných priestorov. Vzdelávacie podujatie dáva priestor na výmenu skúseností a prezentuje konkrétne IT riešenia na zber, analýzu a spracovanie informácií z rôznych oblastí životného prostredia, predstavuje úspešne realizované aj plánované projekty, ako aj možnosti ich financovania a legislatívne rámce.

Program obsahoval okrem série teoretických prednášok so zameraním na informácie v požadovanej téme aj sériu praktických a interaktívnych workshopov v exteriérovom prostredí.

Pre veľký záujem o túto problematiku a absenciu podobnej tematickej udalosti sa už teraz pripravuje druhý ročník konferencie Undergroundexpo, ktorý sa uskutoční v roku 2018.

 

Podrobnosti (kompletný program, fotografie, prezentácie) z prvého ročníka Undergroundexpo nájdete na:

www.undergroundexpo.sk

Undergroundexpo

KOMENTÁRE

Meno *

E-mail

Publikované: 25. 11. 2017 | prečítané: 416x | komentárov: (0)
Hosting zadarmo od WebSupport.sk

Tagy článkov

  publikacie     web     qgis     dem     analyzy     hypso     konferencia     surfer     tajchy     idrisi     arcgis     geomedia     gis     grass     dizertacka     umb     facebook  

David Guetta ft. Sia - She Wolf (Falling To Pieces)

Kontakt
|
Vyhľadávanie
|
HTML5
|
CSS

webmaster: posta@dkubinsky.sk

Tvorba web stránok

Web stránky, e-shopy a aplikácie efektívne, funkčne, jednoducho - postavené na vlastnom redakčnom systéme.

Web stránky a E-shopy efektívne, funkčne, jednoducho...

Návrat hore