Cover photoCover photo
meniny Dnes je: 18.9.2019, meniny má: Eugénia

Redakčný systém Redcon s responzívnym dizajnom

Naspäť

Redakčný systém Redcon v najnovšej verzii dostal adaptívny (responzívny) dizajn, teda vznikla z neho moderná mobilná aplikácia pre správu vášho obsahu na webe. Časy, keď administrácia stránok prebiehala výlučne na stolovom počítači sú už určite dávno preč. V súčasnosti dosahuje podiel prístupov prostredníctvom mobilných zariadení na Slovensku okolo 10-15 percent a toto číslo sa bude pravdepodobne zvyšovať.

Redakčný systém Redcon s
responzívnym dizajnom

Aplikáciou Redcon môžete spravovať napr. elektronický obchod prostredníctvom mobilného telefónu/tabletu z akéhokoľvek miesta. Pomocou pár kliknutí vybavíte novú objednávku, či rezerváciu hotelovej izby pohodlne, rýchlo a spoľahlivo hoci aj z vašej obľúbenej kaviarne, alebo počas prechádzky mestom.

Žiadne približovanie stránok, zdĺhavé posúvanie, hľadanie, klikanie na malé tlačidlá a pomalé načítavanie...Dokonca ani nezistíte, že polovica funkcií, ktoré na počítači bežia 100 percentne, na mobile nepôjdu, či chýbajú. Vďaka responzívnemu dizajnu administračného prostredia nič podobné nezažijete. Responzívny dizajn bol navrhnutý a optimalizovaný aj vďaka niekoľkomesačnému testovaniu a analýze používania u bežných ľudí.

Redakčný systém Redcon s
responzívnym dizajnom

Redakčný systém Redcon obsahuje aj tieto moduly. Tie boli taktiež prispôsobené a optimalizované vďaka spätnej väzbe bežných používateľov, čím je zabezpečená jednoduchá obsluha a prehľadnosť:

Obsah
E-shop a faktúry
Albumy
Hotel
Reštaurácia
Faktúry
E-mailový systém (vhodné pre marketing a budovanie vzťahu so zákazníkmi)
Mapový server (beží na bežnom webhostingu)
Kalendár
Blog
Banery a systém pre reklamu
Ankety
Novinky a aktuality
Inzercia a mnohé ďalšie...

 

Pokiaľ máte záujem o inovatívny, funkčný dizajn aj pre administráciu a chcete riadiť svoj obchod, alebo mať svoje stránky plne pod kontrolou, nech ste kdekoľvek a máte pri sebe len smartfón, ozvite sa [kontakt], alebo navštívte www.redcon.sk

Redakčný systém Redcon s
responzívnym dizajnom

Redakčný systém Redcon s
responzívnym dizajnom

Redakčný systém Redcon s
responzívnym dizajnom

KOMENTÁRE

Meno *

E-mail

Publikované: 11. 7. 2015 | prečítané: 891x | komentárov: (0)
Webhosting, domény, servery

Tagy článkov

  facebook     dizertacka     tajchy     surfer     hypso     umb     gis     arcgis     analyzy     idrisi     qgis     grass     publikacie     konferencia     geomedia     dem     web  

Damien Rice - The Blower's Daughter

Kontakt
|
Vyhľadávanie
|
HTML5
|
CSS

webmaster: posta@dkubinsky.sk

Tvorba web stránok

Web stránky, e-shopy a aplikácie efektívne, funkčne, jednoducho - postavené na vlastnom redakčnom systéme.

Web stránky a E-shopy efektívne, funkčne, jednoducho...

Návrat hore